Scenomania

Teatr to nie tylko technika gry na scenie, prawidłowa emisja głosu, czy odpowiedni wygląd. Teatr to przede wszystkim emocje. Żeby być wiarygodnym na scenie należy pozbyć się wszelkich barier, kompleksów i zahamowań. Poprzez wcielanie się w różne postacie możemy odkrywać siebie na nowo; jest to forma swoistej „terapii ducha i ciała”.

Na warsztatach teatralnych SCENOMANIA, uczymy się jak osiągnąć stan pełnej akceptacji swojego „ ja”, by na scenie dawać radość innym. Ponadto systematyczna praca oraz konsekwencja w wykonywanych działaniach, daje ogromną satysfakcję i zadowolenie. Uczestnicy którzy ukończą pełen cykl warsztatów otrzymają dyplom. Zajęcia odbywać się będą w trzech grupach wiekowych: 7-12 lat, 13-18 lat i grupa dorosłych od 18 roku życia.

 

 

 

Warsztaty poprowadzi  Patryk Nowakowski, instruktor teatralny, aktor Teatru Ludzi Upartych. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, skupiając się nie tylko na umiejętnościach technicznych, ale również na rozwijaniu poczucia wartości, pewności siebie oraz dbałości o dobre relacje w grupie.

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu i są zwieńczone pokazem teatralnym, przygotowanym przez uczestników.

Odpłatność 50/msc.

Zapisy w sekretariacie Teatru pod nr tel. 54 231 47 60

 

 

Opłaty za udział w zajęciach warsztatowych

Skip to content