Bilety

Ceny biletów są zróżnicowane – w zależności od przedstawienia i miejsca na widowni (Normalne i Ulgowe na parterze oraz Balkon).

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom, studentom do 26. roku życia, emerytom, rencistom, kombatantom, osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózku inwalidzkim, posiadaczom „Karty Seniora” i „Włocławskiej Karty Dużej Rodziny”.

Zniżce podlegają wyłącznie bilety Normalne na miejsca na parterze.

 

Rezerwacje

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji biletów pod numerami telefonów:

(54) 231 47 66 – numer bezpośredni lub (54) 231 47 60 i (54) 231 47 61; wew. 32.

Rezerwacja telefoniczna wiąże się z koniecznością podania danych osobowych w postaci imienia i nazwiska (klauzula informacyjna na dole strony).

Odbiór zarezerwowanych biletów następuje w ciągu 3 dni od ich zamówienia i możliwy jest wyłącznie w Kasie Teatru.

 

Sprzedaż

Kasa Teatru mieści się przy wejściu głównym do budynku Teatru im. Włodzimierza Gniazdowskiego położonego przy ul. Wojska Polskiego 13.

Kasa Teatru czynna jest w dni powszednie w godz. od 8.30 do 16.00.

Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

Bilety można nabyć również za pośrednictwem platformy zakupowej e-bilet po kliknięciu ikony kup bilet umieszczonej na stronie wydarzenia.

 

Płatność

W Kasie Teatru płatności odbywają się w formie gotówkowej lub bezgotówkowej (kartą).

W trakcie epidemii wszystkie imprezy odbywają się stosownie do treści Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020r. poz. 1356, ze zmianami) oraz Regulaminu korzystania z oferty Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego w trakcie epidemii wirusa  SARS-CoV-2 w Polsce.