Aktualności

Casting Skene

W Teatrze – nabór do spektaklu „Skene”…

Dodano: 12 września, 2022

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku i Teatr Skene zapraszają dzieci w wieku 7 – 15 lat na casting do najnowszego przedstawienia, które powstanie na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt: Księżniczka na ziarnku grochu.

Szkoła musical

Studio Piosenki Metro w Teatrze

Dodano: 30 sierpnia, 2022

Teatr Impresaryjny został partnerem Studia Piosenki Metro Włocławek. Ruszamy z zajęciami wokalnymi, aktorskimi i tanecznymi.

Narodowe Czytanie

Dodano: 30 sierpnia, 2022

W sobotę, 3 września 2022 r. odbędzie się kolejna odsłona Narodowego Czytania. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku oraz Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zapraszają włocławian do wspólnego czytania wybranych utworów ze zbioru poezji Adama Mickiewicza „Ballady i romanse”. 3 września 2022 r., godz. 12.00 Plac Grodzki. Zapraszamy. Na plakacie wykorzystano portret Adama […]

Nasze kina

Nasze kina

Dodano: 24 sierpnia, 2022

Już 30 sierpnia 2022 roku o godz. 18.00 w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku, otwarcie wystawy poświęconej kulturze filmowej Włocławka, uświetnione spotkaniem z antropologiem kultury, prof. Waldemarem Kuligowskim (UAM w Poznaniu) i rozmową pt. Kino, czyli zapasowy wszechświat” oraz specjalnym seansem filmowym pt. Bądź sobą, czyli nieopowiedziana historia Alice Guy-Blache (2020), reż. Pamela […]

Matki równoległe

Seans kina na leżakach

Dodano: 19 sierpnia, 2022

W cyklu „Kulturalnie pod chmurką” zapraszamy na dramat hiszpański pt. „Matki równoległe” .

Letni Bulwar

Letni Bulwar

Dodano: 19 sierpnia, 2022

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami 21 sierpnia na atrakcje przygotowane przez cztery instytucje kultury: Browar B, Bibliotekę Publiczną, Teatr Impresaryjny i Galerię Sztuki Współczesnej.  

Seans kina na leżakach – „Moje wspaniałe życie”

Dodano: 8 sierpnia, 2022

Zapraszamy na kolejny seans kina na leżakach w cyklu „Kulturalnie pod chmurką”. „Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – Joanna – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się […]

Letni Bulwar

Dodano: 29 czerwca, 2022

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami 3 lipca na atrakcje przygotowane przez cztery instytucje kultury: Browar B, Bibliotekę Publiczną, Teatr Impresaryjny i Galerię Sztuki Współczesnej.    

Marsz wdzięczności i koncert

Dodano: 20 czerwca, 2022

21 czerwca odbędzie się” Marsz wdzięczności Narodowi Polskiemu”. Początek na Placu Wolności  o godz. 17.00. Uczestnicy marszu przejdą do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego przy ul. Wojska Polskiego 13, gdzie odbędzie się koncert charytatywny z udziałem znanych ukraińskich artystów Mily Nitich i Marii Burmaky.