Aktualności

Dotknięcie Norwida

Dodano: 23 listopada, 2021

Już 6 grudnia wyjątkowa odsłona cyklu Colloquia Konopniczańskie poświęcona C.K. Norwidowi, w programie spektakl poetycki „Dotknięcie Norwida” w wykonaniu Mai Komorowskiej i Łukasza Borkowskiego, wystąpią również uczniowie i absolwenci LMK śpiewając poezję Norwida pod kierunkiem Mariana Szczepańskiego. Wykład na temat twórczości wieszcza wygłosi prof. dr hab. Grażyna Halkiewicz- Sojak z UMK. Organizatorzy: Liceum im. Marii […]

„Teatr dla seniora”

Dodano: 4 listopada, 2021

Drodzy Seniorzy, zapraszamy Was serdecznie do Teatru Impresaryjnego na warsztaty realizowane w ramach projektu „Teatr dla Seniora”. Warsztaty realizowane będą w dwóch blokach tematycznych w dniach od 15 do 19 listopada 2021r.

Wspólna akcja Teatru i Biblioteki

Dodano: 27 października, 2021

Teatr Impresaryjny wspólnie z Biblioteką Publiczną rozpoczynają wspólną akcję w ramach tzw. sojuszu marek.

Miraż kolorytu malarskiego i dźwięku

Dodano: 21 października, 2021

Wystawa prac Mirosława Kolińskiego

Fortepian już w renowacji

Dodano: 30 września, 2021

Teatralny, zabytkowy fortepian odzyska nowe życie dzięki współpracy z Dobrzyńsko Kujawskim Towarzystwem Kulturalnym z którym udało się teatrowi pozyskać wsparcie z fundacji „Anwil dla Włocławka”.  

Scenomania- spotkanie organizacyjne

Dodano: 13 września, 2021

Zapraszamy osoby, które zadeklarowały swój udział w warsztatach „Scenomania i emisja głosu” na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 22 września o godz. 17.00 w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego przy ul. Wojska Polskiego 13.

Rusza „Teatr Trójka”. To nowy rozdział w życiu teatru i szkoły.

Dodano: 10 września, 2021

To wspólne przedsięwzięcie Zespołu Szkół nr 3 i Teatru Impresaryjnego we Włocławku stworzone z myślą o uczniach z niepełnosprawnościami, którzy będą występować na teatralnej scenie. Dzięki temu projektowi dwa razy w tygodniu uczniowie Zespołu Szkół nr 3 będą mieli zajęcia warsztatowe w teatrze pod okiem instruktorki teatralnej Katarzyny Michalskiej, która wspólnie z nauczycielami z ZS […]

Casting do Teatru Skene

Dodano: 9 września, 2021

Chcesz wystąpić na naszej scenie, przyjdź na casting!

teatr budynek

Przyjdź na casting!

Dodano: 6 września, 2021

Casting w Teatrze Ludzi Upartych