Aktualności

Wielkanocny renifer

„Wielkanocny Renifer”- gramy dla szkół

Dodano: 26 lutego, 2024

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza  na niecodzienne, świąteczne przedstawienie dla dzieci, choć i dorośli znajdą w nim coś  dla siebie, pt: Wielkanocny Renifer. Spektakle szkolne planowane są 21 i 22 marca br. o godz. 9.00 i 11.00. Zapisy w Dziale Organizacji Imprez pod nr tel. 231 60 47 (wew. 37)

Kabaret pod wyrwigroszem

Zapraszamy do Teatru

Dodano: 15 lutego, 2024

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą repertuarową na najbliższe tygodnie.

Casting

Zapraszamy na Casting

Dodano: 17 stycznia, 2024

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na CASTING do najnowszego przedstawienia Teatru Skene

Odszedł wieloletni dyrektor Teatru

Dodano: 4 grudnia, 2023

Wiadomość o śmierci Jana Polaka dotarła do nas, do Teatru Impresaryjnego w piątkowe popołudnie, 1 grudnia tuż przed premierą  spektaklu „Opowieść Wigilijna” przygotowaną  przez Teatr Skene.  

Pastorałka

„Pastorałka” warsztaty

Dodano: 8 listopada, 2023

    Teatr Impresaryjny zaprasza na warsztaty teatralne ” Pastorałka „. Warsztaty kierowane są do uczniów szkół podstawowych klas IV – VI, a odbywać się będą w okresie poświątecznym, do 2 lutego 2024 r.

Weekend seniora

Weekend Seniora z kulturą

Dodano: 12 września, 2023

Teatr Impresaryjny już po raz dziewiąty włącza się do akcji sygnowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą „Weekend Seniora z kulturą”.

skąd nasz ród

„Skąd nasz ród – legendarne początki Polski”

Dodano: 4 września, 2023

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza Państwa i Waszych Wychowanków na przedstawienie zrealizowane w ramach Programu Rządowego Wydarzenia Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży  pt:  Skąd nasz ród.    

casting

W Teatrze – Casting…

Dodano: 30 sierpnia, 2023

Jeśli chcesz przeżyć teatralną przygodę, masz dobrą dykcję i pamięć, masz poczucie rytmu, niestraszna jest Tobie trema i lubisz występować przed publicznością przyjdź do włocławskiego Teatru na przesłuchania do kolejnego przedstawienia Teatru Skene.

BAJKI WUJKA RIMUSA

Dodano: 22 sierpnia, 2023

W dniu 29 sierpnia 2023 roku gościć będziemy we włocławskim Teatrze aktorów Ludowego Ukraińskiego Teatru Dramatycznego „MY” ze Lwowa.


Skip to content