Kinoteatr

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego na podstawie umowy nr 07477/22/FPK/DEK z dnia 28.07.2022r. dotyczącej dofinansowania zadań w ramach Programu Rządowego Infrastruktura Kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury realizował projekt pn. „Kinoteatr – działalność kinowa włocławskiego Teatru poprzedzona zakupem projektora laserowego”.

Całkowity koszt zadania wyniósł 118 369,86zł.

Zadanie zostało dofinansowane z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu promocji Kultury w ramach programu Infrastruktura Kultury kwotą 60 000,00 zł oraz ze środków Gminy Miasto Włocławek kwotą 40 000,00 zł.

Projekt zakładał poszerzenie działalności prowadzonej przez Teatr o stałą działalność kinową, dla której prowadzenia konieczny był zakup projektora laserowego gwarantującego jakość obrazu nie niższą niż 1920×1200 (WUXGA) o wysokiej jasności, nie mniejszej niż 10 000 LM. Zakupiony projektor wyposażony jest w dwa wymienne obiektywy.
Drugim zakupem, niezbędnym do osiągnięcia rezultatów przyjętych w projekcie, był zakup jasnego ekranu kinowego dedykowanego do przedniej projekcji.
Poza projektorem i ekranem kinowym, w ramach projektu, został zakupiony również laptop, który pozwoli na prawidłową obsługę urządzenia głównego w trakcie seansów filmowych i spektakli teatralnych.

WIĘCEJ PROJEKTÓW


Scena gościnna

Dodano: 1 września, 2023

Teatr pod kujawskie strzechy

Dodano: 2 września, 2022

Skip to content