W Teatrze – Casting…

Aktualności

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku oraz Teatr „Skene” zapraszają dzieci i młodzież w wieku 7 – 16 lat na CASTING do ról w przedstawieniu pt:Opowieś wigilijna.
Jeśli chcesz przeżyć teatralną przygodę, masz dobrą dykcję i pamięć, masz poczucie rytmu, niestraszna jest Tobie trema i lubisz występować przed publicznością przyjdź do włocławskiego Teatru na przesłuchania do kolejnego przedstawienia Teatru Skene. Mile widziane przygotowanie krótkiego wiersza, fragmentu prozy lub piosenki. Zostaw w domu niepewność, poczucie wstydu i strach! Zabierz odwagę, pewność siebie i przebojowość! Nie zapomnij zabrać poczucia humoru i uśmiechu… Czekamy na Ciebie w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, ul. Wojska Polskiego 13 już 13 września 2023 r. (środa) godz. 17.00 Kto wie, może to Ty zostaniesz kiedyś gwiazdą sceny, filmu i telewizji!
Zapraszamy! Informacji udziela Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej w dni powszednie w godz. 8.30 – 15.00, tel. 54 231 47 60(61) wew. 37

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI


Kabaret pod wyrwigroszem

Zapraszamy do Teatru

Dodano: 15 lutego, 2024

Casting

Zapraszamy na Casting

Dodano: 17 stycznia, 2024

Skip to content