Przypadki Mikołaja…

Dla wszystkich tych, dla których zabrakło biletów na przedstawienie „Mikołaj potrzebny od zaraz” Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego przygotował świąteczną niespodziankę!

W przedświąteczną niedzielę będzie można na włocławskiej scenie zobaczyć „Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”!…

W odległej mikołajowej krainie, niespodziewanie pojawia się reporter pewnej gazety. Zależy mu na tym, aby opisać największe sekrety Świętego Mikołaja. Napotkane przez niego Elfy opowiadają reporterowi historię z życia dobrego dziadunia – o tym jak był na dzikim zachodzie; czego nauczył piratów, którzy Go porwali; w czym pomógł ufoludkom.
Problem w tym, że reporter, któremu jest wciąż mało i mało, tak angażuje się w pisanie o Mikołaju, że zapomina o świętach i ich magii…
Na szczęście Święty Mikołaj pomaga mu odzyskać wiarę w magię świąt.

Spektakl, który wystawiany będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne, przepełniony jest humorem, piosenkami i ciepłem nadchodzących świąt. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny.


„Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”
22 grudnia 2019 r. godz. 11.00

Opieka artystyczna: Jan Polak,
Muzyka: Paweł Ptaszkiewicz,
Występują: Katarzyna Michalska, Anna Mika, Adrian Domanowski, Piotr Gutowski

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 20 zł, Ulgowy 15 zł, Rząd XVIII 15 zł
BALKON – 15 zł

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu przedstawienia od godz. 10.00 do rozpoczęcia spektaklu, tel. 54 231 47 66