Tajemnicze Przypadki Świętego Mikołaja

Twórcy

Opieka artystyczna:
Jan Polak

Występują

Adrian Domanowski
Anna Mika
Katarzyna Michalska
Piotr Gutowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
20
Ulgowy:
15
Rząd XVIII:
15
Balkon
15

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu przedstawienia od godz. 10.00 do rozpoczęcia spektaklu, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Dla wszystkich tych, dla których zabrakło biletów na przedstawienie „Mikołaj potrzebny od zaraz” Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego przygotował świąteczną niespodziankę!

W przedświąteczną niedzielę będzie można na włocławskiej scenie zobaczyć „Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”!…

W odległej mikołajowej krainie, niespodziewanie pojawia się reporter pewnej gazety. Zależy mu na tym, aby opisać największe sekrety Świętego Mikołaja. Napotkane przez niego Elfy opowiadają reporterowi historię z życia dobrego dziadunia – o tym jak był na dzikim zachodzie; czego nauczył piratów, którzy Go porwali; w czym pomógł ufoludkom.
Problem w tym, że reporter, któremu jest wciąż mało i mało, tak angażuje się w pisanie o Mikołaju, że zapomina o świętach i ich magii…
Na szczęście Święty Mikołaj pomaga mu odzyskać wiarę w magię świąt.

Spektakl, który wystawiany będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne, przepełniony jest humorem, piosenkami i ciepłem nadchodzących świąt. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Skip to content