Bilety

Rezerwacja i sprzedaż biletów indywidualnych i grupowych

  1. Ceny biletów są zróżnicowane – w zależności od przedstawienia i miejsca na widowni (Normalne i Ulgowe na parterze oraz Balkon).
  2. Istnieje możliwość telefonicznego zamówienia biletów pod numerami telefonów: (54) 231 47 66 – numer bezpośredni lub (54) 231 47 60 i (54) 231 47 61; wew. 32. Odbiór zamówionych biletów następuje w ciągu 72 godzin od ich zamówienia.
  3. Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózku inwalidzkim, kombatantom, posiadaczom „Karty Seniora” i „Włocławskiej Karty Dużej Rodziny”.
  4. Zniżce podlegają wyłącznie bilety Normalne na miejsca na parterze.

 

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie od godz. 12.00 do 16.00.
Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu, a w weekendy, w dniach w których odbywają wydarzenia kulturalne na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu do chwili jego rozpoczęcia.

Płatność tylko gotówką.

Kasa Teatru mieści się przy wejściu głównym do budynku Teatru im. Włodzimierza Gniazdowskiego położonym przy ul. Wojska Polskiego 13.