Bilety

Rezerwacja i sprzedaż biletów indywidualnych i grupowych

  1. Ceny biletów są zróżnicowane – w zależności od przedstawienia i miejsca na widowni (Normalne i Ulgowe na parterze oraz Balkon).
  2. Istnieje możliwość telefonicznego zamówienia biletów pod numerami telefonów: (54) 231 47 66 – numer bezpośredni lub (54) 231 47 60 i (54) 231 47 61; wew. 32. Odbiór zamówionych biletów następuje w ciągu 72 godzin od ich zamówienia.
  3. Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózku inwalidzkim, kombatantom, posiadaczom „Karty Seniora” i „Włocławskiej Karty Dużej Rodziny”.
  4. Zniżce podlegają wyłącznie bilety Normalne na miejsca na parterze.

 

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie od godz. 09.00 do 17.00
Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, kasa teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

Płatność kartą i gotówką.

Kasa Teatru mieści się przy wejściu głównym do budynku Teatru im. Włodzimierza Gniazdowskiego położonym przy ul. Wojska Polskiego 13.