Zamiana

Twórcy

Tłumaczenie:
Elżbieta Woźniak
Reżyseria:
Jerzy Jan Połoński
Opracowanie muzyczne:
Filip Kucharczyk
Scenografia i kostiumy:
Agnieszka Sasim
Asystent reżysera:
Roksana Szmigiero

Występują

Adrianna Borek
/ Zuzanna Grabowska
Agnieszka Mrozińska
/ Joanna Opozda
Bartosz Obuchowicz
Jakub Wieczorek
/ Robert Jarociński
Joanna Opozda
/ Agnieszka Mrozińska
Marcel Sabat
/ Patryk Pniewski
Patryk Pniewski
/ Marcel Sabat
Paweł Koślik
/ Wojciech Błach
Robert Jarociński
/ Jakub Wieczorek
Tomasz Dedek
/ Tomasz Oświeciński
Tomasz Oświeciński
/ Tomasz Dedek
Wojciech Błach
/ Paweł Koślik
Zuzanna Grabowska
/ Adrianna Borek

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
100
Ulgowy:
90
Rząd XVIII:
90
Balkon
90

Bilety w cenie 100,00 zł. i 90,00 zł. do nabycia na stronie https://www.kupbilecik.pl/obiekt-92-teatr.impresaryjny.html. W Kasie Teatru bilety w sprzedaży od 21 października 2019 roku.


Czas trwania

2:10

Przerwa

15

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Zamiana”. Termin: 8 grudnia 2019 roku, godzina 19.00. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczno-Reklamowa „Copa La Musica”.

Twórcy sztuki teatralnej Prywatna Klinika zapraszają na premierowy spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie!

„Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?” Tak zaczyna się zwariowana komedia „Zamiana”, którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować. Spokojne małżeństwo Briana i Susan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli. Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy… A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą przezabawną i szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie – dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi – brat ułożonej Pani Flowers. Przyjdź i zamień się z nami – na wakacje!

Skip to content