Wyjście awaryjne

- oddam kochanka w dobre ręce

Twórcy

Autor:
Arthur J. Newfield
Tłumaczenie:
Karolina Bikont
Reżyseria:
Tomasz Dutkiewicz

Występują

Olga Borys
Katarzyna Kwiatkowska
/ Edyta Herbuś
Tomasz Ciachorowski
Rafał Cieszyński
Dariusz Kordek

Terminy

27.10.2024
16:00
Bilety:

27.10.2024
19:00
Bilety:

Bilety

Ceny biletów: 140,00 zł, 110,00 zł, 100,00 zł i 90,00 zł.


Kategoria wydarzenia

Co robić nago w szafie w sypialni, której się nie zna? Odpowiedź na to i wiele innych pytań dostarczy komedia, która udowodni Ci, że nawet z najbardziej absurdalnych sytuacji jest jakieś… wyjście awaryjne!

W tej zwariowanej historii słowa „kochanek” i „kochanka” odmieniane są przez wszystkie przypadki. Niespodziewany przyjazd męża kochanki rozpoczyna lawinę zawikłanych układów damsko-męskich. Zwariowane wpadki i zwroty akcji podgrzewają historię, która wiedzie do nieuchronnej katastrofy. A może bohaterowie odnajdą tytułowe „Wyjście awaryjne”?
Czasem balkon na dziewiątym piętrze i oddalony o kilka metrów sąsiedni balkon mogą okazać się wyzwaniem. Szczególnie gdy na drugim balkonie bohater dostrzega najbliższego przyjaciela w towarzystwie kochanki, która okazuje się być jego żoną. W „Wyjściu awaryjnym” taka komplikacja to dopiero początek.
Najnowsza komedia w reżyserii Tomasza Dutkiewicza to gwarancja dobrej zabawy i idealne lekarstwo na nudę! Zarezerwuj bilety online na „Wyjście awaryjne”.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Adria Art.

Skip to content