Wstydź się!

Twórcy

Autor:
Weronika Murek
Reżyseria:
Julia Mark

Występują

Joanna Brodzik
 Beata Kawka
Mariusz Bonaszewski (głos)

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
80
Ulgowy:
70
Balkon
50

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00,  tel. 54 231 47 66 i w dniu spektaklu o ile będą jeszcze dostępne, od godz. 17.00.


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza Państwa na komedię terapeutyczną o kobietach i przede wszystkim dla kobiet. Spektakl „Wstydź się!”, odnoszący sukcesy w warszawskiej Scenie Relax i całym kraju, to przejmująco aktualna polska odpowiedź na „Opowieść podręcznej”.
Zanik wstydu u kobiet stał się potężnym problemem współczesnego świata. Na prośbę władz stworzono program NOWA ONA i powołano tysiące ośrodków, w których za pomocą odpowiednich treningów przywraca się kobiecy wstyd. Do jednego z takich ośrodków trafia Lilith (Beata Kawka) . Tam pozna Ewę (Joanna Brodzik) , która przebywa na terapii już kilka lat … .Dwie bohaterki jak lalki w pastelowych pantofelkach i szerokich spódnicach, konfrontują się ze swoim wstydem. Zamknięte w ślicznym ośrodku pełnym różu, mięty i jasnego błękitu przeżywają swój horror. Widzowie będą mogli przeżyć z obiema aktorkami emocje, które towarzyszą ich relacji – pełnej otwartości, zrozumienia i empatii, którą wobec siebie mają. Ten spektakl jest dla widzów i aktorek ważny społecznie, nie kończy się, tak jak inne brawami. Po spektaklu zostają one na scenie i mają spotkanie – panel z widzami , rozmawiają z nimi o uczuciu wstydu na wielu płaszczyznach.
Skip to content