WINDA DO NIEBA czyli CZWORO PO CZTERDZIESTCE

W Teatrze – muzyczny i romantyczny hit!

Twórcy

Reżyseria:
Dariusz Taraszkiewicz

Występują

Dariusz Kordek
Małgorzata Lewińska
Sylwia Gliwa
Agnieszka Darkowska
Wojciech Medyński

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
60
Ulgowy:
50
Balkon
40

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 oraz w dniu przedstawienia od godz. 13.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na niezwykłą, rozśpiewaną i roztańczoną komedię romantyczną pt. „WINDA DO NIEBA czyli CZWORO PO CZTERDZIESTCE”.
Wszyscy kochamy romantyczne komedie! A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit!
Winda do nieba…to, po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec! Bohaterami tej romantycznej komedii są: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu – Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń – Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku – Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości Andrzej. Wszyscy w tym samym wieku. Jak to w komediach bywa sytuacje są nie do przewidzenia i… trach, nasi bohaterowie zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie.
Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szansę na nową odsłonę życia?
Dwie godziny mądrej, muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu, a wszystko to w choreografii, znanego z Tańca z Gwiazdami
Krzysztofa Kriss Adamskiego.
Skip to content