Wielkanocny  Renifer

W Teatrze  – Wielkanoc i… renife

Twórcy

Wybór tekstów:
Paweł Ptaszkiewicz
Reżyseria:
Jan Polak
Światło:
Włodzimierz Stawisiński
Scenografia i projekty graficzne:
Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski

Występują

Karolina Gorzycka
Katarzyna Misiak
Adrian Domanowski
Paweł Ptaszkiewicz

Terminy

24.03.2024
11:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
30
Ulgowy:
20
Balkon
20

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu przedstawienia od godz. 10.00,  tel. 54 231 47 66.   


Czas trwania

70 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na niecodzienne, świąteczne przedstawienie dla dzieci, choć i dorośli znajdą w nim coś  dla siebie, pt: Wielkanocny Renifer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

Co wspólnego ma renifer ze Świętami Wielkiej Nocy? Żeby się tego dowiedzieć trzeba udać się do Teatru i obejrzeć ten barwny i rozśpiewany spektakl opowiadający o przygodach młodego renifera Renia z mikołajkowego zaprzęgu. Renio, zapragnąwszy przygód, został z nami trochę dłużej, na karnawałowe harce, aż do Wielkiego Postu i jeszcze dłużej… Jak to możliwe, czego się nauczył, czy zdołał powrócić do swoich bliskich?  Ta sceniczna bajka odpowie na te pytania i śpiewająco poprowadzi przez  nie zawsze do końca znany świat wielkopostnych i wielkanocnych obyczajów. Barwne postaci rodem ze świątecznych tradycji pozwolą Widzowi w prosty sposób przeżyć z uśmiechem ten niezwykły czas, zrozumieć jego sens, wynieść z niego kilka przydatnych nauk i przede wszystkim wiele radości. To trzeba zobaczyć w Teatrze będąc na przedstawieniu w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne!

Skip to content