W Teatrze zbrodnie małżeńskie

(Małe zbrodnie małżeńskie)

Twórcy

Reżyseria:
Marek Pasieczny
Światło:
Włodzimierz Stawisiński

Występują / Obsada

Iwona Konieczkowska
Maciej Jackowski
Grzegorz Frankowski

Zespół muzyczny

Terminy

29 listopada 2021
godz. 19:00

Bilety


Normalny:
60

Ulgowy:
50

Balkon
40


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny zaprasza na sztukę  Erica- Emmanuela Schmitta opowiadająca historię  małżeństwa po piętnastu latach wspólnego życia. Jakie jest najlepsze rozwiązanie  na kryzys w związku?

Partner powinien ulec wypadkowi i wrócić do domu z amnezją . Dla partnerki to okazja, aby ulepić idealnego męża. Tylko czy On- Gilles naprawdę ma zanik pamięci? Co próbuje osiągnąć , zwodząc ją – Lisę? Wbrew pozorom kłamstwa obojga mają za cel uratować  a nie pogrążyć  to małżeństwo. W sposób zabawny i poważny Widz poznaje historię miłości Gilla i Lisy. Widzi jak brak komunikacji wpływa na ich życie i w jaki sposób uczą się dialogu. Zaskakujący finał tej historii będzie niespodzianką ! Przedstawienie dedykowane szczególnie parom ze stażem. Dużo śmiechu, dobra gra aktorska i trio muzyczne grające muzykę na żywo to gwarancja  dobrej rozrywki na najwyższym poziomie!

W spektaklu wystąpi zaespół muzyczny w składzie : Grzegorz Frankowski- kontrabas, Jacek Bylica- piano, Piotr Kopietz- bandoneon, Iwona Konieczkowska – śpiew