Kopciuszek

W Teatrze –Kopciuszek z okazji Dnia Dziecka...

Twórcy

Reżyseria:
Jan Polak
Światło:
Włodzimierz Stawisiński
Muzyka i dźwięk:
Piotr Matuszkiewicz
Kostiumy:
Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski

Występują

Izabela Wawrzyniak
Urszula Zbonikowska
Karolina Gorzycka
Anna Jarębska
Karolina Stolcman
Julia Orlińska
Martyna Jasińska
 Aleksandra Jankowska
Natalia Wysocka
Katarzyna Maciejewska
Mishi Obielak
 Piotr Gutowski
Piotr Łabęcki
Mieszko Maciejewski
Kajetan Maciejewski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
30
Ulgowy:
15
Balkon
15

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66.


Kategoria wydarzenia

Wszyscy znamy baśń o Kopciuszku, ale kto potrafi odpowiedzieć na pytanie kiedy pojawiła się ona po raz pierwszy? W starożytności (w Egipcie lub w mitologii grecko-rzymskiej), a pierwsza
jej zapisana wersja powstała w VII wieku przed naszą erą w starożytnej Grecji. Wynika z tego, że Kopciuszek towarzyszy nam już od ponad dwu i pół tysiąca lat!
W związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza w majową niedzielę całe rodziny na zabawne, kolorowe i rozśpiewane przedstawienie pt. Kopciuszek. Spektakl ten powstał w oparciu o piękny tekst wybitnego poety piszącego również
dla dzieci – Jana Brzechwy. Na scenie – oprócz tytułowej bohaterki – ujrzycie Macochę i jej córki: Haneczkę i Kasieńkę, Wróżkę, Heroda, Dwórki, pięknego Królewicza i żyjącego we własnym świecie Króla… Mamy nadzieję, że najmłodsi Widzowie znajdą w tym przedstawieniu wszystko czego oczekują idąc do Teatru. Będzie piękny, dowcipny, wierszowany tekst, będą kolorowe kostiumy, będą piosenki i pomysłowa scenografia… Mamy również nadzieję, że i dorośli także znajdą w tym przedstawieniu coś dla siebie. Tym bardziej, że wielu z nich chodzi na spektakle dla najmłodszych nie tylko dlatego, żeby towarzyszyć swoim pociechom… Nie ma się, Kochani, czego wstydzić. Wszyscy, bez względu na wiek, lubimy baśnie!

Galerie zdjęć

Spektakl KOPCIUSZEK – premiera 26 listopada

Skip to content