To tylko sex

Twórcy


Występują

Olga Bołądź

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Bilety w cenie 80,00 zł. do nabycia w internecie: https://biletyna.pl/event/view/id/119510 i https://www.kupbilecik.pl/obiekt-92-teatr.impresaryjny.html oraz bezpośrednio u organizatora: Agencja Artystyczna Start, tel.: 661 664 887.

W Kasie Teatru bilety w sprzedaży od 13 stycznia 2020 roku.


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „To tylko sex”. Termin: 29 lutego 2020 roku, godzina 17.00. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna „Start”.

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa – znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.

„TO TYLKO SEX!”– duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! Gorąco zapraszamy!

Skip to content