The Strings

Twórcy

Reżyseria:
Maciej Kowalewski

Występują

Bartosz Żukowski
Krzysztof Wieszczek
Michał Koterski
Piotr Borowski
Wojciech Brzeziński

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
110
Balkon
95

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „The String”, realizowany przez Agencję Artystyczną Copa.

„The Strings” – przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego.

„The Strings – pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym.

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Teatr zobowiązany jest do udostępnienia widzom lub słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc na widowni. Do tak ustalonej maksymalnej liczby widzów lub słuchaczy nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Skip to content