Schwarzcharakterki

Twórcy

Scenariusz:
Martyna Wawrzyniak
Reżyseria:
Julia Mark
Muzyka:
Wiktor Stokowski

Występują

Hanna Chojnacka-Gościniak
Katarzyna Anzorge

Terminy

19.04.2024
18:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
50
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na kameralną, niecodzienną sztukę Martyny Wawrzyniak pt. „Schawrzcharakterki”.
„Bądź przyjemna”, „złość piękności szkodzi”, „jaka nieelegancka mowa”, „taka pani niemiła” – znacie to? Czy zdarza się, że przez tłumione emocje mózg wam czasem eksploduje? A może zastygłe w bezradnym otępieniu szukacie ukojenia w dziesiątym pączku z lukrem? Zamiast gadać pod nosem, beblać, bełkotać same do siebie – dołączcie do antybohaterek. Uwolnijmy frustrację. Ten gniew. Pozwólmy sobie na to, a świat nabierze nowych barw. Serio. Zapraszamy na Schwarzcharakterki – kameralny spektakl, który łącząc elementy stand-up’a, czarnej komedii i groteski, opowiada o kobiecym prawie do bycia sobą w gniewie. Przyjrzyjmy się nadużyciom wobec kobiet; nadużyciom, które są usprawiedliwiane tradycją, które od tylu lat bywają standardem traktowania, które są tolerowane obyczajowo… Przygotujcie się na pełen autoironii, tragikomiczny rollercoaster. Aktorki staną w obronie podstawowego prawa swoich postaci – do wyrażenia siebie. Przedstawienie przeznaczone dla Widzów dorosłych! Spektakl będzie wystawiony na sali kameralnej. Liczba miejsc ograniczona!
Skip to content