Sanatorium pod Amorem

Twórcy


Występują

Adaś Lewandowski
Adrian Domanowski
Dorota Stefańska
Elżbieta Wojciechowska
Katarzyna Michalska
Hanna Chojnacka-Gościniak
Katarzyna Anzorge
Katarzyna Misiak
Kazimierz Wojciechowski
Patryk Nowakowski
Paweł Szaradowski
Piotr Gutowski
Urszula Zbonikowska
Żaneta Chełminiak

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
70
Ulgowy:
50
Rząd XVIII:
50
Balkon
40

Dla Pań, z okazji Ich Święta, Teatr przygotował niespodziankę – bilety ulgowe!

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 16.00 do jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza na spektakl kabaretowo-muzyczny pt: Sanatorium pod Amorem

Sanatorium. O tej instytucji krążą legendy. Na pozór jej przeznaczenie jest oczywiste: prostowanie tego, co w naszym ciele pokrzywił czas i choroby. Na pozór, bo sanatorium to nie tylko borowiny, wody lecznicze i masaże. Sanatorium to również (dla wielu – przede wszystkim!): fajfy, wieczorki zapoznawcze i pożegnalne, porywy serca, romantyczne spacery do Parku Zdrojowego i trzytygodniowe małżeństwa. Stary dowcip mówi nie bez powodu: „Panu Bogu nie wyszła starość, ale na szczęście dał nam Ciechocinek”.

Jeśli byliście w sanatorium, wiecie o czym mówimy. Jeśli nie, to odwiedźcie je z nami. Przez dwie godziny postaramy się Wam udowodnić, że można się tam doskonale zabawić.

Co Was czeka w naszym Sanatorium pod Amorem ? Przede wszystkim ogromna porcja znanych, lubianych, polskich piosenek. Muzyka, która „terapeutycznie” rozkołysze Wasze ciała i teksty, które zna każdy z Was. Pobujamy się więc i pośpiewamy z czterema znakomitymi aktorkami i piosenkarkami. Towarzyszyć nam będą zaprawieni w sanatoryjnych bojach kuracjusze, którzy odtworzą niepowtarzalną atmosferę uzdrowiskowych dancingów i fajfów. Beztroska zabawa, radosny nastrój, muzyczne i choreograficzne szaleństwa staną się Waszym udziałem w ten jedyny, marcowy wieczór, w tym jedynym, niepowtarzalnym miejscu ozdobionym szyldem: „Sanatorium pod Amorem”.

Czy będzie śmiesznie? Będzie śmiesznie, śpiewająco i… bardzo śmiesznie!

Dla Pań, z okazji Ich Święta, Teatr przygotował niespodziankę – bilety ulgowe!

Do zobaczenia w Teatrze!!!


Skip to content