Prezent urodzinowy

Twórcy

Reżyseria:
Wojciech Błach

Występują

Anna Samusionek
jako: Liz
/ Anna Gzyra
Aleksandra Szwed
jako: Kate
/ Agnieszka Wielgosz / Kaja Paschalska
Mariusz Słupiński
jako: Dick
/ Sebastian Cybulski / Rafał Kwietniewski
Włodzimierz Matuszak
jako: Bob
/ Grzegorz Pawlak
Sławomir Pacek
jako: Tony
/ Waldemar Obłoza

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

CENA: 110,00 – 100,00 zł


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Prezent urodzinowy”. Organizatorem wydarzenia jest Agencja „Diabeł”.

„Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji. Po raz pierwszy w Polsce, sztuka zostaje przeniesiona w lata trzydzieste, co nadaje specyficznego klimatu tamtych lat.

Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu. Jednocześnie będziemy w dwóch osobnych pokojach, a wszystkiego na miejscu dopilnuje on, nietuzinkowy kelner Tony, który widział już nie jedno i nie wiele potrafi go zaskoczyć, aż do to tego momentu.

Na scenie zobaczymy pięcioro aktorów, którzy przeniosą Was do innego świata, do zwariowanego świata, do świata nieprawdopodobnych sytuacji, do świata komicznych nieporozumień, do świata Tony’ego.

Będziecie świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu „Weekend z R.” który od kilku lat bawi Was do łez.

Autorem farsy jest Robin Hawdon, co już samo w sobie zapowiada zwariowaną komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych dla Widza. „Prezent urodzinowy” da Ci chwile zastanowienia i ogromną dawkę śmiechu, gwarantowaną przez samego autora.

A gdy już zobaczysz „Prezent urodzinowy” zastanowisz się dwa razy zanim przyjmiesz prezent od przyjaciela…

Skip to content