Pociąg dla dwojga

Twórcy

Autor:
Mirko Stieber
Tłumaczenie:
Karol Suszka
Reżyseria:
Maciej Wierzbicki
Światło:
Filip Żygałło
Dźwięk:
Kamil Druzd,
Scenografia i kostiumy:
Anna Rudzińska

Występują

Katarzyna Ankudowicz
Marcin Perchuć

Terminy

23.06.2024
17:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
90
Ulgowy:
80
Balkon
60
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54231 47 66 oraz za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl, który powstał na scenie warszawskiego Teatru Kamienica pt. „Pociąg dla dwojga”.

Jesteście gotowi na romantyczną przejażdżkę prosto do szalonych lat 70-tych? Pociąg dla dwojgaczy nieco inny tytuł tego spektaklu „Kochanie zrób mi dziecko” to pełna zwrotów akcji i absurdalnego czeskiego humoru miłosna podróż, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą. Szara codzienność lat 70-tych XX wieku, dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja. Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia – tylko czy jest ono w ich zasięgu? Czy faktycznie nigdy nie jest za późno na miłość? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie? Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość. Błyskotliwy tekst autorstwa Mirko Stiebera, precyzyjna reżyseria Macieja Wierzbickiego oraz talent komediowy Katarzyny Ankudowicz i Marcina Perchucia to przepis na porywającą teatralną podróż. A to wszystko w scenografii, która przeniesie Widzów w czasie prosto do serca lat 70-tych ubiegłego wieku. Wsiadacie? Przedstawienie dedykowane przede wszystkim Panom z okazji Dnia Ojca!

Przedstawienie dedykowane przede wszystkim Panom z okazji Dnia Ojca!
Pociąg dla dwojga
23 czerwca 2024 r. godz. 17.00

Skip to content