Pikantni

(Zwei Vier Sex)

Twórcy

Reżyseria:
Tomasz Gawron

Występują

Anna Mucha
Barbara Kurdej-Szatan
Maurycy Popiel
Michał Ziembicki
Mikołaj Krawczyk
Monika Dryl

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
120
Balkon
80

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Pikantni”, realizowany przez Agencję Adria Art.

Pikantni to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność.

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę.

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Spektakl od 18. roku życia.


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Teatr zobowiązany jest do udostępnienia widzom lub słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc na widowni. Do tak ustalonej maksymalnej liczby widzów lub słuchaczy nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Skip to content