Oszuści

Twórcy

Reżyseria:
Jan Englert
Scenografia:
Arkadiusz Kośmider
Opracowanie muzyczne:
Agnieszka Szczepańska
Kostiumy:
Dorota Williams

Występują

Michalina Łabacz
Gabriela Muskała
Beata Ścibakówna
Piotr Grabowski
Filip Pławiak
Zbigniew Zamachowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
120
Ulgowy:
100
Balkon
80
Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 12.00, tel. 54 231 47 66

Czas trwania

105 minut

Przerwa

15 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza w styczniowy, karnawałowy wieczór na przedstawienie przygotowane przez warszawski Och-teatr pt.”Oszuści”.
Michel i Allen są ze sobą już dwa lata. Oboje mają wątpliwości, czy spędzić ze sobą resztę życia. Zwracają się po radę do swoich rodziców. Czy mogą spodziewać się szczerej odpowiedzi?
W ramach zaciśnienia więzi organizują kolację, podczas której wszyscy mają się lepiej poznać. Ten wieczór wywróci ich życie – lub życie trzech par – do góry nogami.Oszuści to wspaniała komedia zbudowana na sieci małych i dużych kłamstw. Trzy związki: dwa małżeństwa i młodzi kochankowie stojący przed decyzją – ślub czy rozstanie?
To zwiastuje istne poplątanie z pomieszaniem. Jak potoczą się ich losy i czy oprócz oszustwa, znajdzie się miejsce na prawdę? O tym przekonają się Ci, którzy w ten wieczór zasiądą w teatralnych fotelach… W tym spektaklu z dużą lekkością stawiane są trudne pytania – o kondycję współczesnej rodziny i małżeńską nudę.
Skip to content