Odjechana farsa

Twórcy

Reżyseria:
Tomasz Dutkiewicz

Występują

Monika Mazur
Piotr Szwedes

Terminy

16.09.2024
19:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
100
Ulgowy:
80
Balkon
60
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 lub za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na komedię przygotowaną przez KOMPANIĘ TEATRALNĄ o tajemniczym tytule „ODJECHANA FARSA”. Uwaga, trzymajcie się!
Do Włocławka jedzie Odjechana farsa! A wiedzie ją dwójka wyśmienitych aktorów w kilkudziesięciu wcieleniach i zakręconych postaciach, które lądują w jednym pokoju hotelowym. Czy mały pokoik może pomieścić aż 10 osób? Wszystko wskazuje na to, że owszem, może, tym bardziej, że większość postaci nie ma pojęcia o swoim wzajemnym istnieniu! Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada to wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w Teatrze… a raczej w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym. Odjechana farsa to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy!
Ciekawe komu uda się nie pęknąć ze śmiechu?
Skip to content