Miłość i polityka

Twórcy

Autor:
Pierre Sauville
Tłumaczenie:
Barbara Grzegorzewska
Reżyseria:
Anna Oberc
Scenografia:
Witek Stefaniak

Występują

Melania Grzesiewicz
/ Marysia Wieczorek
Anna Oberc
Arkadiusz Smoleński
Łukasz Nowicki
Krystian Wieczorek

Terminy

14.02.2025
19:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
140
Balkon
120

Kategoria wydarzenia

Świat przedstawiony we francuskiej komedii, to duże pieniądze, wpływowi ludzie i wielkie tajemnice. Komedia przenosi widza do miejsca, gdzie miłość, władza i pieniądze stanowią stawkę w nieustannej walce. Nie brakuje więc dynamicznej akcji, zaskakujących wydarzeń i dobrego humoru.

Minister Bertrand Guéraud kocha ojczyznę i żonę, ale jeszcze bardziej rajcują go pieniądze. By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu? Do czego posunie się, by prawda nie wyszła na jaw? Chyba nikt nie spodziewa się, jak zakończy się ta pełna zwrotów akcji historia.

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd takich jak Melania Grzesiewicz/Marysia Wieczorek, Anna Oberc, Arkadiusz Smoleński, Łukasz Nowicki i Krystian Wieczorek, odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym – bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć!

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Skip to content