Mikołaj potrzebny od zaraz

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Łukasz Jarzyński

Występują

Łukasz Jarzyński
Przemysław Jarzyński

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
15
Ulgowy:
10
Rząd XVIII:
10
Balkon
10

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu przedstawienia od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, zaprasza na kolejne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne. Tym razem Teatr Form Wielu z Płocka w przedstawieniu o świątecznym tytule: „Mikołaj potrzebny od zaraz”.

„Mikołaj potrzebny od zaraz” to spektakl w formie interakcyjnej zabawy. Dziecięca widownia czeka na przyjazd Św. Mikołaja, który jak co roku ma przybyć do przedszkola.

Oczekujący dowiadują się przypadkowo, że Mikołaj utknął swymi saniami gdzieś bardzo daleko i by mógł dokończyć swe zadanie ktoś musi go zastąpić. Nie jest to jednak takie łatwe.

Ochotnicy gotowi zastąpić świętego muszą dowieść, że naprawdę nadają się do tego zadania. Nad prawidłowym przebiegiem poszukiwań czuwa Szef Ochrony Mikołajowej – elf Arni. Podczas przedstawienia dzieci tworzą fabułę wraz z aktorami, poznając wiele dziwnych stworzeń ze świata wyobraźni i zimowych baśni, przedstawionych za pomocą różnych form teatru lalek. Nie traćmy jednak nadziei, prawdziwy święty zrobi wszystko by zdążyć na czas.

Skip to content