La Bombe

Twórcy

Autor:
Carole Greep
Tłumaczenie:
Beata Geppert
Reżyseria:
Sambor Czarnota
Scenografia:
Witold Stefaniak
Kostiumy:
Aneta Suskiewicz

Występują

Wojciech Błach
jako: Alban
/ Michał Rolnicki
Sambor Czarnota
jako: Stephane
/ Radosław Pazura
Anna Czartoryska - Niemczycka
jako: Caroline
/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk
Karolina Sawka
jako: Sam
/ Maria Wieczorek

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
110
Balkon
90

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „La Bombe”, realizowany przez Agencję „Idea Art”.

 

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE (Katarzyna Glinka/ Anna Czartoryska- Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN (Wojciech Błach/ Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE (Radosław Pazura/ Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM (Karolina Sawka/ Maria Wieczorek) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Teatr zobowiązany jest do udostępnienia widzom lub słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc na widowni. Do tak ustalonej maksymalnej liczby widzów lub słuchaczy nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Skip to content