Komedia z dreszczykiem

Twórcy

Autor:
Meggie W. Wrightt
Reżyseria:
Magdalena Wołłejko
Scenografia:
Wojciech Stefaniak
Muzyka:
Marcin Piękos
Kostiumy:
Ewa Gdowiok
Producent:
Joanna Cywińska Produkcje

Występują

No items found

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
120
Balkon
100

 

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00,

tel. 54 231 47 66.

Zamówienia zbiorowe pod nr tel: 602 376 284.


Kategoria wydarzenia

Zapraszamy na spektakl „Komedia z dreszczykiem” – niezwykłe połączenie humoru i napięcia, które z pewnością dostarczy wam niezapomnianych wrażeń teatralnych!
Ta niezwykle zabawna i jednocześnie trzymająca w napięciu historia przeniesie was w świat pełen zwrotów akcji i nieoczekiwanych sytuacji. Wciągający scenariusz i doskonale wykreowane postacie sprawią, że nie będziecie w stanie oderwać się od sceny. Przygotujcie się na wieczór pełen rozrywki, humoru i niezapomnianych chwil. „Komedia z dreszczykiem” to spektakl, który z pewnością was nie zawiedzie.

Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to co za chwilę się wydarzy na pewno się Wam spodoba. Do pięknej posiadłości nad jeziorem, w 30. rocznicę ślubu, przyjeżdża Konrad – scenarzysta niegdyś hitowych seriali. Nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką Izabellą – lekko wyblakłą już gwiazdą kina. Namiętnemu rendez vous z kipiącą erotyzmem, dużo młodszą Bianką, przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem, gdzie wraz z nami spróbujecie rozwikłać zagadkę ukrytą w „Komedii z dreszczykiem”.

Skip to content