Kolacja dla głupca

Twórcy

Reżyseria:
Cezary Żak
Scenografia:
Marcelina Początek-Kunikowska
Muzyka:
ZAZ
Kostiumy:
Krzysztof Łoszewski
Plakat:
Grzybowska & Maślanka

Występują

Krzysztof Tyniec
Piotr Fronczewski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
110
Balkon
80

Bilety do nabycia na stronie https://www.kupbilecik.pl/obiekt-92-teatr.impresaryjny.html. lub w kasie Teatru.

Sprzedaż biletów w Kasie Teatru od dnia 10 MARCA 2021 r. w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45. Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

 

tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Kolacja dla głupca”. Termin: 25 marca 2020r., godz. 17:30 i 20.15. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Certus.

Kolacja dla głupca – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

Kolacja dla głupca – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

(wszelkie informacje na Stronie Teatru w zakładce: O Teatrze)

Skip to content