Kiedy kota nie ma…

Twórcy

Reżyseria:
Andrzej Rozhin
Opracowanie muzyczne:
Agnieszka Dutkiewicz
Scenografia i kostiumy:
Joanna Pielat-Ruśkiewicz,

Występują

Agnieszka Wielgosz
Piotr Cyrwus
Maja Berełkowska
Jacek Kopczyński
Marta Bryła
Agata Puterko

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
120
Ulgowy:
100
Balkon
80
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu prezentacji przedstawienia od godz. 16.00, tel. 54 231 47 66

Czas trwania

120 minut

Przerwa

15 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na znakomitą komedię autorstwa Johnnie Mortimera i Briana Cooke, którą do Włocławka przywozi warszawski Teatr Capitol pt. „Kiedy kota nie ma…”No właśnie, istnieje duża szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie!
A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Sanint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić ją wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? Odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad dwie godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! Znakomita gra aktorów, nieprzewidywalne zmiany sytuacji, błyskotliwe dialogi – to wszystko sprawi, że będzie to szalony, karnawałowy, teatralny wieczór!
Skip to content