J@ś i M@łgosi@

Twórcy

Scenariusz:
Piotr Srebrowski, Martyna Janczewska
Reżyseria:
Piotr Srebrowski
Muzyka:
Sówka Sowiński
Lalki:
Olga Ryl-Krystianowska
Realizacja nagrań video:
Łukasz Rat Czerwiński

Występują

Martyna Janczewska
Jakub Piprowski

Terminy

14.04.2024
11:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
30
Ulgowy:
20
Balkon
20
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu prezentacji przedstawienia od godz. 10.00,
tel.54 231 47 66

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na spektakl lalkowy przygotowany przez, znany już we Włocławku, Teatr Czwarte Miastow Gdyni pt. „J@ś i M@łgosia”.
J@ś i M@łgosia to spektakl przeznaczony przede wszystkim dla dzieci od lat 5, choć i doroślaki znajdą w nim coś dla siebie. To autorska wersja bajki na motywach baśni braci Grimm. Las i słodycze z klasycznej wersji zastąpione zostały zagrożeniami cyfrowymi. Zanurzając się w świat internetu Jaś i Małgosia będą musieli stawić czoła wyzwaniom i korzystając z pomocy mieszkańców cyber świata odnaleźć wiedźmę AI Jagę – sztuczną inteligencję, z którą będą musieli się zmierzyć. Czy uda im się wrócić bezpiecznie do realnego świata? Czy możliwe jest znalezienie przyjaźni w cyfrowym świecie? Tego właśnie Widzowie dowiedzą się z autorskiej bajki Teatru Czwarte Miasto.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na pełen przygód spektakl teatralny wykorzystujący nowe media i poruszający tematy zagrożeń płynących z internetu. Przedstawienie wystawiane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.
Skip to content