El Credito

W Teatrze – El Credito na Dzień Teatru

Twórcy

Autor:
Jordi Galceran
Tłumaczenie:
Rubi Birden
Reżyseria:
Marcel Wiercichowski
Światło:
Tomasz Wentland
Opracowanie muzyczne:
Marcel Wiercichowski/Michał Woźniak,

Występują

Przemysław Sadowski
Marcel Wiercichowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
80
Ulgowy:
60
Balkon
50

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 18.00, tel. 54 231 47 66. Jeśli w Państwa firmie funkcjonują karty „My benefit” to istnieje możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego za pośrednictwem tej karty poprzez platformę – e- bilet. 

 


Kategoria wydarzenia

27 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto ludzi sceny, od 30 lat, obchodzone jest również we Włocławku.  W ramach obchodów tegorocznego Dnia Teatru, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na fantastyczną komedię autorstwa katalońskiego pisarza Jordi Galcerana pt.”El Credito”.
To sztuka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, żywych dialogów podszytych inteligentną ironią i humorem. Pozornie zwyczajna historia: oto do dyrektora banku przychodzi klient z prośbą
o pożyczkę. Jednak jej otrzymanie graniczy niemal z cudem, zwłaszcza gdy nie ma się żadnego zabezpieczenia finansowego. Dlatego czasem szczęściu trzeba pomóc… nietypowym szantażem. Dyrektor banku podjudzany przez bezczelnie pewnego siebie przyszłego kredytobiorcę toczy walkę między rozsądkiem a emocjami. Dodajmy jeszcze, że przedmiotem intrygi jest kobieta – a więc wszystko się może zdarzyć! Jeden z aktorów grających w hiszpańskiej realizacji sztuki powiedział: „…Gdybyśmy przerywali grę po każdej salwie śmiechu, spektakl nigdy by się nie skończył…”. Więcej już nic nie zdradzimy, nie będziemy psuć Widzom niespodzianki.
Skip to content