Dzień Kobiet w Teatrze „Bardzo fajny program”.

Kabaret pod Wyrwigroszem

Twórcy


Występują

Beata Rybarska
Łukasz Rybarski
Marcin Zacharzewski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
100
Balkon
80
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 oraz w dniu widowiska od godz. 11.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 2312 47 66 lub za pośrednictwem strony www.teatrwloclawek.pl.

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza Panie, choć nie tylko, na program satyryczny pt.”Bardzo fajny program” jednej z najbardziej znanych grup rozrywkowych w Polsce „Kabaretu pod Wyrwigroszem”.
„Kabaret pod Wyrwigroszem” jest kwintesencją wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką Kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie Kabaretu znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto zatem obejrzeć przygotowany program, a potem stwierdzić, że ten Kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie! Po spektaklu organizatorzy zapraszają na lampkę wybornego wina, którym wzniesiony zostanie toast za zdrowie Pań z okazji Dnia Kobiet. Do dyspozycji publiczności będą również dwie foto-budki! Zapowiada się zatem niezapomniany Dzień Kobiet w Teatrze!
Skip to content