Dwie Połówki Pomarańczy

Twórcy

Reżyseria:
Maria Ciunelis

Występują

Jarosław Boberek
jako: Joanna
Cynthia Kaszyńska
jako: Karolina
Magdalena Smalara
jako: Melania
/ Grażyna Zielińska
Aleksandra Szwed
jako: Alexis
/ Urszula Dębska / Wikroria Wolańska / Iga Górecka
Monika Stach
jako: Pokojówka

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Bilety do nabycia w cenie 120,00 i 100,00 zł.


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Dwie Połówki Pomarańczy”. Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Teatralny M-BART.

 

Zapraszamy na najbardziej zabawną polską komedię.

 

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności relacji/związku?
Czy dla wielkiej miłości każda połówka – partner potrafi zrobić wszystko czy prawie wszystko?
,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.
Akcja dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa Karolina, na którą czeka psycholog Joanna, która ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, a także wiele innych niespodzianek. Kolorytu do spektaklu dodaje wesoła babcia Melania – omyłkowo zameldowana w pokoju wdowy, aby przez chwilę odpocząć podczas wesela w hotelu. Jej postać i chęć „wyrwania kogoś” serwuje niezwykły humor do całej historii.

Ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i przeniesienie sporów w relacjach damsko-męskich na zupełnie nowy poziom to jeden z wielu zalet spektaklu. W sztuce zobaczymy cztery obce sobie kobiety i tą piątą – ukrywająca prawdziwą tożsamość. Zabawnych i absurdalnych pomyłek tu nie ma końca a żarty wywołują salwy śmiechu.
Ten spektakl być może stanowi właściwy przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o tym jaka jest miłość do naszej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.
Interesujące kreacje aktorskie, świetnie napisany scenariusz, sprawiają, że z zapartym tchem widzowie oglądają spektakl.

 

Obsada w spektaklu jest wymienna.


Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Skip to content