Cwaniaczek 2

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Mieczysław Synakiewicz
Dźwięk:
Piotr Matuszkiewicz
Muzyka:
Marian Szczepański
Scenografia i projekty graficzne:
Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski
Współpraca produkcyjna:
Katarzyna Michalska, Marek Stasiński, Piotr Gutowski

Występują

No items found

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Szkolny
10

Informacji udziela i zgłoszenia grup przyjmuje Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej włocławskiego Teatru, tel. 54 231 47 60 lub 54 231 47 61 wew. 37.


Kategoria wydarzenia

Cwaniaczek 2 jest kontynuacją spektaklu pt: Cwaniaczek z 2016 roku, którego scenariusz oparty jest na motywach książek Jeffa Kinnleya pt: Dziennik cwaniaczka, a który cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych z Włocławka i okolicznych miejscowości.

Jest to spektakl, podczas którego Widz uczestniczyć będzie w perypetiach rodzinnych, szkolnych i uczuciowych młodych uczniów, którzy pozornie skłóceni są z rodziną, ze sobą i z całym otoczeniem. Szkoła dla nich to przeszkadzające w życiu zjawisko, a dorośli to jakieś przedpotopowe monstra, które nie mają o niczym pojęcia. Najważniejsze jest dla nich „życie na luzie”, walka z „wapniakami” czyli dorosłymi i rywalizacja w budzących się uczuciach do płci przeciwnej…

Jak sobie bracia – Greg, Rodrick i Manny – poradzą z ciotką, której bardzo nie lubią?
W jaki sposób doprowadzą ją do całkowitego rozstroju nerwowego? Jak zagrają w szkolnym teatrze „Hamleta”? Jak rywalizować będą między sobą o względy „najpiękniejszej” w szkole? I jak te wszystkie zabawne historie się zakończą?
Na te i inne pytania znajdą odpowiedź Ci, którzy zasiądą w teatralnych fotelach i obejrzą ten zabawny, pełen komediowych gagów, spektakl.

Skip to content