„Co Pan wyprawia?”

Twórcy


Występują

Teresa Gałczyńska
Roman Szczeblewski
Czesław Majewski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Bilety w cenach: 48,00 zł i 37,00 zł do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz na portalu kupbilecik.pl .


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Co Pan wyprawia?”. Organizatorem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Artystyczno Kabaretowo Teatralne „PAKT” Roman Szczeblewski.

Spektakl pt. „Co pan wyprawia?” w wykonaniu aktorów popularnego serialu „Rodzinny interes” Teresy Gałczyńskiej i Romana Szczeblewskiego. Akompaniuje na fortepianie sam Mistrz Czesław Majewski.

Znana dziennikarka, którą gra Teresa Gałczyńska (cioteczka Jadwiga z serialu) chce zaistnieć na scenie jako gwiazda. Niestety podczas występu na scenie pojawia się jej kolega z serialu (mechanik Bronek), którego gra Roman Szczeblewski. Spektakl wypełniony piosenkami, skeczami i monologami. Kolorowe stroje, pióra, zaskakująca pointa tym charakteryzuje się spektakl. Wisienką na tym torcie jest akompaniament na fortepianie Czesława Majewskiego (znanego z kabareciku Olgi Lipińskiej czy też ze śpiewających fortepianów).

Zachęcamy wszystkich do zakupu biletów i życzymy dobrej zabawy. Spektakl przeznaczony dla widzów od 10 do 99 lat.

Skip to content