Blef

Twórcy

Autor:
Andrew Payne
Tłumaczenie:
Elżbieta Woźniak
Reżyseria:
Marcin Perchuć
Scenografia:
Andrzej Lewczuk
Oprawa muzyczna:
Maciej Słowikowski
Kostiumy:
Agnieszka Prokopczyk
Współpraca reżyserska:
Maciej Wierzbicki

Występują

Adam Serowaniec
Ilona Wrońska
Jan Wieczorkowski
Kamil Kula
Katarzyna Ankudowicz
Maciej Wierzbicki
Marcin Perchuć
Michał Rolnicki

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
80
Ulgowy:
70
Rząd XVIII:
60
Balkon
60

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 15.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Blef”. Termin: 11 października 2020 r.  godz. 16.00 i 19.00.

Kariera, pieniądze, władza to najbardziej liczy się w korporacyjnym życiu. Idealnie skrojone garnitury, finezyjne poszewki, gustowne krawaty i męskie rozprawy o biznesie to tylko pozory. Co się zmienia, gdy po przeciwnej stronie stołu, do negocjacji siada kobieta?

Pokusa manifestacji wyższości, żądza sukcesu i prawa ekonomii mogą okazać się przyczyną pikantnych, ale pełnych wysublimowanego humoru, korporacyjnych pertraktacji.

Stanisław i Krzysztof czekają na spotkanie z Jackiem, aby mogli przypieczętować strategiczną dla ich pozycji w firmie umowę. Zamiast zaprzyjaźnionego biznesowego partnera, w gabinecie zjawia się jednak Hanna. Zimna taktyka kobiety pozostaje zagadką nawet dla Władysława – najważniejszego rangą menagera.

Słodko-kwaśna komedia, którą do Włocławka przywozi warszawski Teatr Kamienica, jest teatralną, niezwykle wciągającą kalkulacją zawodowych zysków i moralnych strat.

Spektakl wyłącznie dla Widzów dorosłych!


W trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce wszystkie osoby korzystające z oferty Teatru zobowiązane są do: zakrywania ust i nosa na terenie całego obiektu, dezynfekcji rąk przy wejściu na teren obiektu, zachowania wymaganego dystansu społecznego – 1,5 metra odległości od innych osób oraz złożenia obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że według swojej najlepszej wiedzy nie są osobami zakażonymi oraz nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym (dostępne na stronie w zakładce „O Teatrze”-„SARS-CoV-2 – Regulamin”).

Wszystkie imprezy odbywają się stosownie do treści Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020r. poz. 1356, ze zmianami) oraz Regulaminu korzystania z oferty Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego w trakcie epidemii wirusa  SARS-CoV-2 w Polsce (dostępny na stronie w zakładce „O Teatrze”-„SARS-CoV-2 – Regulamin”).

Skip to content