Trzech tenorów Tre Voci

Koncert Noworoczny

Twórcy


Występują

Wojciech Sokolnicki “Voytek Soko”

Mikołaj Adamczak

Miłosz Gałaj

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
100
Ulgowy:
80
Balkon
80
Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 16.00 do jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66. Jeśli w Państwa firmie funkcjonują karty „My benefit” to istnieje możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego za pośrednictwem tej karty poprzez platformę – e- bilet. 


Czas trwania

80 minut bez przerwy

Kategoria wydarzenia

Koncert z udziałem artystów nowej generacji, którzy tworząc trio muzyczne wykonują muzykę klasyczną i pop operową. Na scenie “impresaryjnego” wystąpią trzej tenorzy przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.
Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Przed założeniem tercetu każdy z nich koncertował solo. W 2015 roku rozpoczęli współpracę i z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny “koktail mołotowa” Tre Voci, którego największym atutem są występy na żywo. Swój pierwszy koncert zagrali 29 sierpnia 2015 roku w Krakowie u boku Grażyny Brodzińskiej. W styczniu 2016 wystąpili na deskach Copernicus Center w Chicago. Jesienią 2017 roku uświetnili występem galę Pożegnanie lata z Plejadą , organizowaną przez serwis internetowy Plejada.pl. W 2019 roku wystąpili w kilku szeroko komentowanych w mediach ogólnopolskich wydarzeniach: Koncercie Artyści przeciw nienawiści , benefisie Agnieszki Radwańskiej, Wielkiej Gali Gwiazd Plejady oraz The Bridge to Liberation w Arnhen w Holandii. W 2021 roku wystąpili w widowisku telewizyjnym pt: Zakochany Mickiewicz w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego, uświtnią występem także VI Wielką Galę Gwiazd Plejady. I tak Tre Voci już od ponad sześciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym już niejedna publiczność. Teraz przyszedł czas na włocławskiego widza i słuchacza!

Galerie zdjęć

Tre Voci w Teatrze – 2 stycznia

Skip to content