Piaf, Greco, Aznavour…

W Teatrze  –  koncert piosenki francuskiej. Z Piwnicy pod Baranami do Włocławka

Twórcy

Oprawa muzyczna:
Walentyn Dubrowskij
Opracowanie muzyczne:
Patrick Liotard, Jerzy Zając,

Występują

Yaga Kowalik

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
40
Ulgowy:
30
Balkon
20

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu koncertu od godz. 12.00,   tel. 54 231 47 66.Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku oraz Krakowska Scena Piosenki Francuskiej zapraszają na wyjątkowy koncert, podczas którego zostaną zaprezentowane największe i najbardziej znane przeboje z repertuaru takich artystów estrady francuskiej jak: Juliette Greco, Edith Piaf i Charles Aznavour.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na włocławskiej scenie wystąpi artystka, która związana jest artystycznie z Francją gdzie w latach 90-tych XX wieku przebywała na stypendium piosenkarskim w Paryżu,      co zaowocowało współpracą m.in. z kompozytorem Norbertem Chiche oraz fascynacją twórczością klasyków piosenki francuskiej. W Paryżu nagrała również płytę i koncertowała m.in. w „Teatrze Essaion” i w tamtejszych kabaretach. Po jednym z koncertów znany francuski krytyk muzyczny Bernard Merle nazwał Ją „Czarną Perłą z Krakowa”. Yaga Kowalik, bo o niej mowa, przypomni włocławskiej publiczności piosenki, które kiedyś podbiły cały świat, francuskie przeboje wszechczasów, takie jak m.in.: Milord, Pod niebem Paryża czy Padam Padam.Na scenie artystce towarzyszy znany krakowskiej publiczności znakomity akordeonista Walentyn Dubrowskij. Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu przenoszą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy – do dzielnicy Montmartre. W Krakowie koncerty Yagi Kowalik prezentowane są w legendarnej Piwnicy Pod Baranami – w marcu Yaga zaśpiewa we włocławskim Teatrze!

Skip to content