Olejniczak & Palma

Koncert specjalny

Twórcy

Z towarzyszeniem:
KWINTETU SMYCZKOWEGO i PERKUSJONISTY

Występują

Adam Palma

Janusz Olejniczak

Z towarzyszeniem: KWINTETU SMYCZKOWEGO i PERKUSJONISTY

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
100
Ulgowy:
80
Rząd XVIII:
80
Balkon
60

( Bilety zakupione na 27 grudnia 2020r., są ważne 11 czerwca 2021r. a bilety zakupione na 28 grudnia 2020r. są ważne na 12 czerwca 2021r. )

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru od dnia 10 MARCA 2021 r. w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45.

Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

tel. 54 231 47 66Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na niecodzienny, specjalny koncert w wykonaniu najwybitniejszych wirtuozów fortepianu  i gitary…

Dla włocławskich melomanów, choć nie tylko, na scenie Teatru Impresaryjnego zagrają

Janusz Olejniczak i Adam Palma, którzy wykonają utwory solowe oraz utwory z towarzyszeniem kwintetu smyczkowego Primuz i perkusjonisty.

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć m.in. II Koncert Fortepianowy f-moll op. 21 Fryderyka Chopina, aranżacje gitarowe muzyki Chopina, kompozycje własne oraz standardy muzyki rozrywkowej.

Janusz Olejniczak – pianista, jego dorobek artystyczny, oprócz koncertów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Australii w najsłynniejszych salach koncertowych, obejmuje ponad 40 nagrań płytowych. Wielokrotnie zasiadał w jury konkursów pianistycznych i dawał lekcje mistrzowskie poza granicami kraju – Europie, Kanadzie, Japonii i Kolumbii. Poza żelaznym repertuarem klasycznym, zwłaszcza Chopinowskim, wykonuje także polską muzykę współczesną. Chętnie bierze udział w wykonaniach muzyki kameralnej. Nagrał również ścieżki dźwiękowe do dwóch słynnych filmów: Pianista Romana Polańskiego i Błękitnej nuty Andrzeja Żuławskiego.

 

Adam Palma – rodowity włocławianin, wirtuoz gitary, doktor sztuk muzycznych, koncertował z najwybitniejszymi gitarzystami akustycznymi na świecie, m.in. Al. Di Meola, Tommy Emmanuel czy Bireli Lagrene, a w Polsce współpracował właściwie ze wszystkimi najważniejszymi artystami rodzimej sceny. Jest autorem 4 solowych płyt, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie. Ostatnia Jego płyta Adam Palma Meets Chopin to pierwsze na świecie nagranie muzyki Fryderyka Chopina na gitarze akustycznej, które przyniosło Adamowi uznanie krytyków i recenzentów oraz przydomek „Gitarzysty Chopina”. Jest pierwszym gitarzystą polskim, którego zdjęcia pojawiły się na okładkach magazynów gitarowych w Niemczech i we Włoszech.

 


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

(wszelkie informacje na Stronie Teatru w zakładce: O Teatrze)

 Liczba miejsc ograniczona!

Skip to content