„Muzyka to lustro mojej duszy” koncert fortepianowy

W Teatrze – Chopin, lustro i muzyczna dusza...

Twórcy


Występują

Szymon Rosłonowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
20
Ulgowy:
20
Balkon
20
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu koncertu od godz. 11.00, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników twórczości Fryderyka Chopina na koncert pt. „Muzyka to lustro mojej duszy”, w którym na włocławskiej scenie zaprezentuje się Szymon Rosłonowski.
Szymon Rosłonowski jest uczniem klasy maturalnej Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu. Uczęszcza do klasy fortepianu Pani Profesor Magdaleny Stopińskiej. Jest tegorocznym dyplomantem. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku w klasie fortepianu Pana Jacka Polańskiego, który był także pierwszym nauczycielem Rafała Blechacza. Szymon od najmłodszych lat wykazywał ogromny talent muzyczny. Uczestniczył w wielu konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Pandemia przeszkodziła Szymonowi, jak i wielu młodym artystom, realizować się na scenie. Ograniczyła możliwości rozwoju. Obecnie Szymon jest bardzo zaangażowany w koncertowanie i prezentowanie utworów Fryderyka Chopina we własnym wykonaniu. Jego plany na najbliższy czas to: zdać maturę, obronić dyplom na ocenę celującą oraz dostać się na Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Marzenie to udział w Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim O talencie Szymona przekonają się Ci, którzy zasiądą w teatralnych fotelach i wysłuchają pięknej muzyki Chopina w wykonaniu młodego artysty.
Skip to content