Klasyka po bandzie

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Jacek Kęcik

Występują

Anita Rywalska
Sopran

Małgorzata Krzyżanowicz
Wiolonczela

Marcin Pomykała
Tenor

Waldemar Malicki
Fortepian

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
100
Ulgowy:
90
Rząd XVIII:
80
Balkon
80

Bilety w cenie 100,00 zł., 90,00 zł. i 80,00 zł. do nabycia na stronie https://www.kupbilecik.pl/obiekt-92-teatr.impresaryjny.html oraz https://kulturairozrywka.pl/wloclawek-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38268

W Kasie Teatru bilety w sprzedaży od 4 listopada 2019 roku.
Kontakt ws. zamówień grupowych: tel. 77 441 05 33 lub e-mail bilety@eskander.plCzas trwania

90 min

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na koncert Waldemara Malickiego pt. „Klasyka po bandzie”. Termin: 5 stycznia 2020 roku, godzina 16.00 i dodatkowy koncert  godz. 19.00! Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna „Eskander”.

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!


Skip to content