Do siódmego nieba

Koncert Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej

Twórcy


Występują

Maciej Nieć

Filip Siejka

Mirosław Wiśniewski

Michał Król

Piotr Matuszkiewicz

Grzegorz Poliszak

 Bartek Jakubiec

gościnnie Robert Chojnacki

Anna Sokołowska-Alabrudzińska

Koncert poprowadzi Łukasz Lech

Tancerze Anna Głogowska i Tomasz Barański

Grupa No Name

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
50
Ulgowy:
40
Balkon
40

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66.Kategoria wydarzenia

No items found
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na muzyczne spotkanie ze znakomitą polską wokalistką znaną z wielu programów telewizyjnych, radiowych
oraz scen i estrady – Anną Sokołowską-Alabrudzińską w koncercie „Do siódmego nieba”.
Ania jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: wokalistyka jazzowa, muzyka estradowa) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki. Współpracuje z wieloma scenami teatralnymi w kraju. Obecnie pracuje nad solową płytą „Za mało…”, której premiera planowana jest wiosną 2022 roku. Nagraniu płyty towarzyszy realizacja teledysków z udziałem znakomitych aktorów i muzyków.
Zapraszana regularnie do wielkich widowisk telewizyjnych wystąpiła w ponad 90 produkcjach o bardzo zróżnicowanej tematyce i gatunkach muzycznych, od pop, przez musical, piosenkę aktorską, po repertuar patriotyczny i sakralny. Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metaliczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków… Jest laureatką wielu festiwali m.in. warszawskiego Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”
oraz Nagrody Głównej Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję w Olsztynie. Przeboje Anny Sokołowskiej Alabrudzińskiej królują na czołowych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów…W sobotni, czerwcowy wieczór Ania wystąpi dla włocławskiej Publiczności.
Skip to content