Wojny domowe…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na komedię Mariusza Więcka i Jerzego Wójcickiego pt: Kłopoty małżeńskie.

To komedia napisana na dwójkę aktorów składająca hołd tym, którzy nie bacząc na trudy codziennego życia, mają odwagę nie wstąpić w związek małżeński, co często wiąże się z niekończącymi się wyrzeczeniami i emocjonalnymi kryzysami. Czym jest kamień filozoficzny, który sprawia, że ludzie chcą być razem? O co naprawdę kłócimy się, kiedy kłócimy się o niepościelone łóżko?

Spektakl prezentowany będzie w ramach Projektu „Wojny domowe – Akademia Kłótni małżeńskiej”, którego drugą integralną częścią będzie dyskusja moderowana z udziałem ekspertów w dziedzinie psychologii – Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską. Podczas tej rozmowy eksperci przybliżą sposoby na uczciwą, konstruktywną kłótnię, wezmą pod lupę bohaterów spektaklu, przedstawią emocjonalną dynamikę związku i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Połączenie tych dwóch elementów jest innowacyjną metodą połączenia sztuki, rozrywki oraz edukacji psychologicznej…

Gwarantowany humor i dobra zabawa!

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział Gdańsk.  W spektaklu wystąpią aktorzy gdańskiego Teatru Wybrzeże.

Co zrobić by obejrzeć ten niecodzienny spektakl?

Wystarczy zalogować się na stronę www.serwismalzenski.pl, wejść w SPEKTAKL, następnie miejscowość WŁOCŁAWEK, wypełnić oznaczone pola  i…  odebrać bezpłatną wejściówkę w Kasie włocławskiego Teatru.

Uwaga!  Liczba wejściówek ograniczona!


Kłopoty małżeńskie
22 października 2018 roku, godzina 19.00

Reżyseria i wykonanie: Anna Kociarz, Maciej Konopiński

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00                                                          oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00,  tel. 54 231 47 66