„TV Mupp Show”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza dzieci, choć nie tylko, na barwne przedstawienie wypełnione zabawą, muzyką i humorem w wykonaniu aktorów Teatru JO ART SHOW z Warszawy pt: „TV MUPP SHOW”.

„TV Mupp Show” - plakatSłynny włoski reżyser Marcellini lubiący tortellini, nagrywa swój kolejny super program TV MUPP SHOW. Niestety leniwe attore robią mu psikusa i nie przychodzą na plan zdjęciowy! Reżyser Marcellini dostaje polecenie od swego Direttore, który nakazuje jemu natychmiast znaleźć „nowe attore”.

Załamany Reżyser wraz ze wszystkimi Bambini na widowni ogłasza casting do TV MUPP SHOW. Kto się pojawi? Co zaprezentuje i kto wygra casting? Zobaczą ci, którzy zasiądą na widowni włocławskiego Teatru… Jedno jest pewne, że zarówno dzieci jak i dorośli podczas spektaklu nie będą grzecznie siedzieć w swoich teatralnych fotelach!

TV MUPP SHOW, to spektakl muzyczno-lalkowy (technika: muppet), wypełniony zabawą, śmiechem i tańcem. Widzowie, zarówno dorośli jak i dzieci, podczas spektaklu są zaangażowani w historię włoskiego reżysera, a podczas Wielkiego Finału wspólnie tworzą muzykę i koncert na żywo!

Przedstawienie wystawiane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.


„TV MUPP SHOW”
20 maja 2018 roku, godzina 11.00

Reżyseria: Joanna Stanowska,
Występują: Reżyser Marcellini, Asystentka Grażyna,  Franek Kasztanek, Diva Balbina, Smok Obibok, Direttore, Listonosz, Boliząb, Rockman

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł
BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel.: 54 231 47 66