Zapraszamy na casting

Aktualności

W dniu 1 sierpnia 2023r. o godz. 17.00 odbędzie się casting uzupełniający do obsady przedstawienia pt. „Skąd nasz ród – legendarne początki Polski”.

 

 

W Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego rozpoczęły się próby przedstawienia „Skąd nasz ród”, ukazującego w scenicznej wersji legendy związane z powstawaniem Polski Piastów. Dorosła obsada spektaklu jest już skompletowana, poszukujemy natomiast odtwórcy roli Ziemowita. Chodzi o chłopca w wieku 7-10 lat, posiadającego dobrą dykcję i głos, sprawność fizyczną, poczucie rytmu i muzykalność.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie z reżyserem spektaklu, Janem Polakiem, 1 sierpnia 2023 r. o godz. 17.00 do Teatru Impresaryjnego, ul. Wojska Polskiego 13. Należy przygotować dowolny krótki tekst literacki i również dowolną piosenkę.


Projekt „Sąd nasz ród – legendarne początki Polski” otrzymał dofinansowanie z środków MKiDN pochodzących z Funduszu promocji Kultury w ramach programu „Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży 2023” kwotą 60 000,00 zł.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI


Skip to content