Teatry uliczne we Włocławku!

Aktualności

„Magia Teatru” czyli Spotkania Teatrów Ulicznych zawitają na włocławski Stary Rynek już 21 czerwca o godz. 15:00.

Szczegóły wydarzenia

To sześć prezentacji  animacyjnych, show i spektakli, które zaprezentują aktorzy teatrów ulicznych. Wystąpią: Teatr „Scena Kalejdoskop”, Teatr „Wagabunda” z Krakowa oraz Teatr „Makata” z Łukowa.
W programach teatrów kolorowy cyrk, show bańkarskie, opera mydlanawidowisko familijne „Kamienny”spektakl folklorystyczno-ludyczny „Wesele”  oraz „Stara Zagroda”. A to wszystko w scenerii włocławskiego Starego Rynku wśród szczudlarzy i animatorów.
Impreza organizowana jest przez nasz włocławski Teatr Impresaryjny w ramach Dni Włocławka. Wracamy do tradycji spektakli w plenerze prezentowanych przez teatry uliczne! Liczymy na to, że ta oferta spodoba się mieszkańcom miasta, których serdeczne zapraszamy na to wydarzenie.
Włocławskie Spotkania Teatrów Ulicznych już 21 czerwca w sobotę o godz. 15:00 na Starym Rynku.

Audiodeskrypcja treści strony

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI


Dzień Ojca w Teatrze

Dodano: 10 czerwca, 2025

UWAGA, PREMIERA!

Dodano: 2 czerwca, 2025

LISTNIENIE 2025

Dodano: 21 maja, 2025

Skip to content