Piosenki Grechuty!

Drogi Widzu, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza Cię na wyjątkowy koncert złożony z utworów Marka Grechuty w wykonaniu młodych artystów Piwnicy pod baranami i krakowskich Teatrów: Stu, Szczęście i Starego.

Proponujemy Ci podróż poprzez krainę złożoną z dźwięków i słów, przepełnioną wrażliwością Pana Marka na drugiego człowieka. Każda piosenka to inny krajobraz, inny widok, inna emocja, inny wycinek poetyckiej rzeczywistości. Wejdź z nami w ten magiczny świat i daj się porwać prawdziwym emocjom Szczęśliwych Piosenek Marka Grechuty.

W koncercie będzie można usłyszeć między innymi „Ocalić od zapomnienia”, „Nie dokazuj”, „Dni, których nie znamy”, „Będziesz moją panią”, „Korowód”, „Śpij, bajki śnij”, „Pomarańcze i mandarynki”…

W koncercie zaśpiewają:
Katarzyna Chlebny, Urszula Makosz, Maciej Półtorak, Piotr Plewa, Sergiusz Orłowski, Aleksander Talkowski.

Wykonawcą towarzyszyć będzie zespół muzyczny:
Michał Półtorak (skrzypce, członek legendarnego Zespołu Anawa), Paweł Pierzchała (piano), Jakub Gucik (wiolonczela), Paweł Kuźmicz (gitara basowa)

Koncert poprowadzi Andrzej Talkowski


„Szczęśliwe piosenki Marka Grechuty”
21 października 2019 r. godz. 19.00

Cena biletów:
PARTER: Normalny 55 zł, Ulgowy 45 zł, Rząd XVIII 35 zł
BALKON: 25 zł

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel. 54 231 47 66