„Wielkanocny renifer”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na świąteczne przedstawienie dla całych rodzin pt: „Wielkanocny renifer”.

Wielkanocny renifer - plakatCo wspólnego ma renifer ze Świętem Wielkanocy? Żeby się tego dowiedzieć, zapraszamy na spektakl, w którym poznacie młodego renifera Renia z mikołajkowego zaprzęgu.

Zapragnąwszy przygód, został z nami trochę dłużej, na karnawałowe harce, aż do Wielkiego Postu i jeszcze dłużej… Jak to możliwe, czego się nauczył, czy zdołał powrócić do swoich bliskich – ta bajka odpowie na te pytania i śpiewająco poprowadzi przez nie zawsze do końca znany świat wielkopostnych i wielkanocnych obyczajów. Barwne postaci rodem ze świątecznych tradycji pozwolą Widzowi w prosty sposób przeżyć z uśmiechem ten niezwykły czas, zrozumieć jego sens, wynieść z niego kilka przydatnych nauk i przede wszystkim wiele radości.

Przedstawienie powstało we współpracy z Agencją Artystyczną Nowakowski Impresariat i wystawiane będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

 


„Wielkanocny renifer”
18 marca 2018 roku, godzina 11.00

Scenariusz, muzyka i piosenki: Paweł Ptaszkiewicz
Reżyseria: Jan Polak
Aranżacja utworów: Piotr Matuszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski
Współpraca: Anna Kaczmarek
Współpraca produkcyjna: Piotr Gutowski, Włodzimierz Stawisiński, Marek Stasiński
Występują: Katarzyna Michalska, Katarzyna Misiak, Adrian Domanowski, Paweł Ptaszkiewicz

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
• BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel.: 54 231 47 66