Arka wszystkich świętych

W Teatrze – świąteczne widowisko jarmarczne…
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny w niedzielę poprzedzającą Święta Wielkanocne na niecodzienne przedstawienie zachowane w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego, które do Włocławka przywozi płocki Teatr Form Wielu.

Arka wszystkich świętych  to spektakl, w którym zawartych jest wiele wątków historycznych, a aktorzy jak średniowieczni kuglarze mówią do publiczności jak                do zgromadzonej na rynku gawiedzi. Używają przy tym klasycznych, drewnianych lalek teatralnych, co ubarwia opowieść podkreślając jej ludyczny klimat.

Scenariusz zainspirowany jest żywotami świętych. Wątkiem łączącym opowieści są zwierzęta towarzyszące im w ziemskiej wędrówce.


Arka wszystkich świętych
 to zabawna, wzruszająca, edukacyjna i poetycka opowieść dla całej rodziny.

 

 

Spektakl powstał we współpracy z Muzeum Diecezjalnym w Płocku.

Przedstawienie wystawiane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne oraz Międzynarodowego Dnia Teatru.

 

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.


Arka wszystkich świętych

28 marca 2021 r.  godz. 11.00

Scenariusz i reżyseria:  Łukasz Jarzyński,
Występują: Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński,


Ceny biletów:
*PARTER – Normalny 25 zł, Ulgowy 20 zł, Rząd XVIII 20 zł,
*BALKON – 15 zł

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru od dnia 3 MARCA 2021 r. w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45, oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66